Ambasadorzy

Kamil Grzelczyk mistrz Polski seniorów 2016 w skokach przez przeszkody. Drugi, najwyżej sklasyfikowany Polak w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. W 2017 roku wygrał osiem konkursów Longines Rankings 

Kolejna niesamowita para Polskiego jeździectwa zaufała naszej firmie i dołączyła do Ambasadorów naszej marki jest to rodzina Mazurów, na szczęście nikomu nie muszę przedstawiać Gabrieli i Krzysztofa, fenomenalni jeźdźcy, trenujący najlepsze konie. Pierwszy skorzystał z naszych trocin 6 letni Cicero obiecujący młody koń skokowy.

Nasza firma jako jedna z nielicznych wspiera również młode talenty. Wierzymy że nasze wsparcie i pomoc Nasza firma jako jedna z nielicznych wspiera również młode talenty. Wierzymy że nasze wsparcie i pomoc pomoże młodym adeptom jeździectwa osiągnąć jeszcze wiele sukcesów i w związku z tym przedstawiamy Państwu dwie obiecujące zawodniczki ujeżdżenia w kategorii Kucy.

 

Na terenie Mazowsza w naszych barwach startuje Oliwia Kubiak a w Małopolsce Marta Gąsienica Roj. Poprzedni sezon obydwie zawodniczki miały bardzo udany patrząc na ich postępy i zaangażowanie w treningi sądzimy że sezon 2018 będzie jeszcze lepszy. Możecie śledzić ich wszystkie przejazdy na stronach:

 

My Dressage Adventure – Oliwia Kubiak 

Denaro PP – Marta Gąsienica Roj

Ilona Janas i Lord Django - Najlepsza para tego roku we wszystkich kategoriach: 

 

Złoty medal HPP Seniorów Michałowice 2018

1 miejsce Stallions Of The Year Ermelo 2018

1 miejsce CDI Radzionków 2018

1 miejsce CDI Ochaby 2018

1 miejsce CDI Zakrzów 2018

3 miejsce CDI Brno 2018

1 miejsce CDN Sopot PSG 2018

1 miejsce ZO Ptak Machnice 2018

Ewelina Zoń zawodniczka westernowa w konkurencji Trail, Western Pleasure, Western Riding, najlepsza w swoich kategoriach od kilku lat. Właścicielka stajni EZ Ranch.